İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ücretsiz Kedi Sahiplenme

Evin içerisinde yalnızlığınıza ortak tüm günün yorgunluğuna çözüm enerjinizi yerine getiren bir kediye sahip olmak istemez misiniz? Hatta hasta ya da yaralı kedi yavrularını bulup tedavilerini yaptırıp onlara sahip çıkabilmek ne kadar güzel olur değil mi? Bu şekilde yaşamayı kendisine misyon edinmiş birçok insan var ve yaptıkları iş de harika bizce. pet shoplardan almak yerine ücretsiz kedi sahiplenme herhalde çok daha iyi bir seçenek olacaktır. İnternet üzerinden de bu şekilde ücretsiz kedi sahiplenme işi ile uğraşan bayağı kişi mevcut hem de internet üzerinden olduğu için bu iş hem daha hızlı hem de daha kolay oluyor.

Nasıl Kedi Sahiplenilir?

Internet üzerinden ve veterinerlerden ücretsiz kedi sahiplenme hakkında bilgi alabilirsiniz ya da pet shoplarıda ücretsiz kedi sahiplendirme yapabiliyor bulunduğunuz ilde var mı diye bir bakabilirsiniz. Gelelim internet üzerinden bu iş nasıl yapılıyor sorusuna.

  • Öncelikle kediye yuva bulmak isteyen bir kişi işe ilk önce kedinin bir fotoğrafını çekmekle başlıyor. Çabuk bir şekilde yuva bulmak istedikleri için kedinin fotoğrafının çok güzel görünmesine özen gösteriyorlar.
  • Ardından kedi için bir hikaye yaratma süreci başlıyor. Yuva aradığı bu kediyi nasıl bulduğunu, tedavisinin yapılıp yapılmadığını, aşılarının olup olmadığını hatta huyunu suyunu da bu bölümde bahsediyorlar ki sahiplenecek olan kişi her şeyi öğrensin. Aslında hikaye oluşturma kısmı en önemli kısım denebilir.
  • İnternete ilan vereceği için ilan bilgilerini ve iletişim kurulacak numarayı giriyorlar.
  • Daha sonra ilanı, hikayeyi oluşturunca geliyor sıra bu ilanı yaymaya. Sosyal medyanın gücü bu kısımda ön plana çıkıyor. Instagram, Facebook, Twitter gibi tüm sosyal medyaya ait sitelerde ilanı yaymaya başlıyorlar. Whatsapp gruplarından da ilanı yayarak daha iyi sonuçlar elde edebiliyorlar.

İşte ücretsiz kedi sahiplenme durumunu yapmak istiyorsanız sizler de bu konuda devreye giriyorsunuz. Denk geldiğiniz bir ücretsiz kedi sahiplenme ilanına tıklayarak hikayesinin size uyduğu kedileri sahiplenebilirsiniz. En kolay yolu Instagram üzerinden arama kısmına “ücretsiz kedi sahiplenme” yazarak arama yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir