İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kediler için Otomatik Mama Kapları

Sevimli dostunuzla oynamak veya keyifli zaman geçirmek istiyor olabilirsiniz. Fakat yoğun bir yaşam tarzını dengelemeye çalışırken evcil hayvanınıza zaman ayırmak zor olabilir. İşte tam bu noktada kediler için otomatik mama kapları, programlanabilir ve güvenilir yemek saatleri ile geç kalan veya unutulan yemek vakitlerine son verebilir, evcil hayvanınızla daha çok zaman geçirebilirsiniz.

Otomatik mama kapları kuru veya yaş mama kullanımına uygun tasarlanmıştır. Kullanım kolaylığı ile işinizi büyük ölçüde kolaylaştıran otomatik mama kaplarında, kediniz yemeğini yedikten sonra parçaların kolay temizlenebilmesi için bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği vardır. Bunun yanı sıra ürün, tam zamanlı dijital gösterge ile kolayca programlanabilir. Otomatik program arka arkaya dört gün için bir saat kurar.

Kediler için özel tasarlanmış otomatik mama kaplarının temizliği oldukça kolaydır. 48 saat zaman ayarlı, tercihe göre 2-6 arası mama kabı bulunan otomatik mama kapları bağımsız olarak programlanabilir.

Otomatik mama kapları, konserve ve kuru mama için kullanıma uygundur. Öğün sayısı genellikle 4 öğün olarak tasarlanmıştır fakat markaya göre bu durum değişiklik gösterebilir. Bunun yanında yaş mamayı taze tutmak için buz torbası bulunmaktadır. Pille çalışan otomatik mama kapları, kauçuk ayakları sayesinde kesinlikle kayma yapmaz. Otomatik mama kaplarının işlevini yerine getirebilmesi için, mama bölmelerini ağzına kadar doldurmayınız.

Ürün, direk gün ışığına maruz bırakılmamalıdır. Bağımsız olarak programlanabilir. Otomatik mama kapları, zamanlayıcısı sayesinde ayarlanan saatte otomatik olarak açılır. Genellikle günde 4, 8, 12 ve 24 saat olarak ayarlanabilir.

Mama bölmeleri bulaşık makinesinde yıkanabilir. Paket içerisinde pilli olarak kullanıma sunulur. Ürünün temizliğini yaparken kapalı olmasına dikkat ediniz. Ayrıca mama bölmelerini ağzına kadar doldurmayınız.

Eğer sevimli dostunuz günden bir kereden fazla yiyorsa, ek beslenme saatleri de kurabilir, yada programlanmış bir beslenme saatinin iptal edebilirsiniz. Ürünler genellikle 2 yıl garantilidir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir